Kolejny finał Enactus Poland nadchodzi!

Finał Enactus Poland National Competition to niewątpliwie łowca młodych talentów, a zarazem szansa na spotkanie ludzi ze świata biznesu, reprezentujących firmy o ugruntowanej pozycji rynkowej. To właśnie liderzy biznesu tworzą grono jurorskie.

Tegoroczny konkurs ponownie zawita do Kinoteki PKiN w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się 9 czerwca 2022 o godzinie 09:00. Będzie to szansa na zapoznanie się z autorskimi projektami, przygotowanymi przez proaktywne, ambitne i zaangażowane w realizację celów grupy studenckie.

W tym roku rezultaty swoich prac zaprezentuje aż 7 zespołów z najlepszych ośrodków akademickich w Polsce!

Podczas zbliżającego się wydarzenia z pewnością nie zabraknie emocji, inspiracji, ogromu energii młodych ludzi oraz pełni doświadczenia cenionych Jurorów. W trakcie części networkingowej, odbędzie się również debata ekspercka „Polska Europejskim Hubem Talentów”.

Na końcowym etapie nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Zespół, który zdaniem Jurorów zrealizował najlepszy pod kątem biznesowym, społecznym i ekologicznym projekt otrzyma prawo reprezentowania Polski w międzynarodowym finale Enactus World Cup 2022. Konkurs światowy odbędzie się w Portoryko.

Enactus jest inicjatywą zrzeszającą ambitnych studentów, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie liderów biznesowych. Pod okiem doświadczonych opiekunów, z pełnym zaangażowaniem planują  i realizują autorskie projekty. Wykorzystują nowinki technologiczne, tworząc innowacyjne modele biznesowe, których celem jest wsparcie społeczności lokalnych.

Głównymi założeniami studenckich idei jest poprawa jakości w trzech obszarach: biznesowym, społecznym i ekologicznym. Jest to przedsięwzięcie, które daje szansę na rozwój zarówno twórcom jak i odbiorcom. Cele i wyzwania, które towarzyszą programowi Enactus nie są przypadkowe, mieszczą się bowiem w założeniach SDG 2030 (Sustainable Development Goals), wykreowanego przez Organizację Narodów Zjednoczonych.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top