Międzynarodowy Kongres Regeneracji Miast Przemysłowych

22-23 czerwca 2021
.

I Międzynarodowy Kongres „Regeneracja Miast Przemysłowych” to pierwsze w Łodzi wydarzenie, które w kompleksowy sposób poruszy temat rewitalizacji przestrzeni i wyzwań współczesnych aglomeracji przemysłowych na arenie międzynarodowej.

✅ Zarejestruj się na: www.regeneracjamiast.pl

Miasta przemysłowe ciągle się zmieniają, a ich problemy są często niedostrzegalne – m.in. skutki przeszłych kryzysów, ciągłe dostosowanie się do nowych realiów przemysłu i biznesu, w których to technologia wytycza ścieżkę działania i rozwoju. Kongres ma za zadanie odpowiedzenie sobie na szereg pytań związanych z tradycją miast przemysłowych a nowoczesnej twórczości i technologii. Łódź, jako miasto o dwustuletnich tradycjach przemysłowych, jest doskonałym miejscem, aby na to pytanie odpowiedzieć i skonfrontować z rzeczywistością.

PROGRAM:
Wydarzenie obejmuje 12 bloków tematycznych – po 6 na każdy dzień kongresu. W każdym z bloków odbywać się będą prelekcje gości, panele dyskusyjne, sesje dodatkowe, czy potyczki 1 na 1.
➡️Pełny program: https://bit.ly/3vlmoYl

 

GOŚCIE:
Zaproszenie na kongres przyjęło prawie 150 gości z całego świata, m.in. prezydenci największych miast w Polsce, przedstawiciele biznesu, organizacji międzynarodowych czy instytucji naukowych.

Lista mówców: https://www.regeneracjamiast.pl/mowcy/

 

📍Zapraszamy do Łodzi już 22-23 czerwca!

 

XX
xx

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top