Zespół

dr Małgorzata Bonikowska

Prezes

Doktor nauk humanistycznych, specjalizuje się w problematyce stosunków międzynarodowych (ze szczególnym uwzględnieniem Unii Europejskiej) oraz komunikacji w instytucjach publicznych.

Więcej

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (italianistyka), paryskiej Sorbony (historia i nauki polityczne) i PWST (historia kultury), ukończyła dwa programy studiów doktorskich – w Polsce (PAN) i za granicą. Odbyła także studia specjalistyczne w School of International and Public Affairs (SIPA) Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku w ramach stypendium Fulbrighta. W latach 1995–1998 pracowała jako redaktor w TVP, od 1998 kierowała Centrum Informacji Europejskiej w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej Przygotowała i realizowała rządowy Program Informowania Społeczeństwa o integracji Polski z UE, tworzyła sieć Regionalnych Centrów Informacji Europejskiej. W latach 2001-2008 była ekspertem Komisji Europejskiej i szefem Programu Informacji i Komunikacji KE w Polsce a potem w Bułgarii. Od 1997 roku prowadzi działalność dydaktyczną i naukową, jest wykładowcą akademickim i doradcą rządowym. Autorka ponad 80 publikacji i kilku książek, wypromowała ponad 100 licencjatów, magistrów i dyplomantów.

Zwiń

Michał Smagowicz

Wiceprezes, Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Psychologii Przywództwa. Posiada wieloletnie, praktyczne doświadczenie w rozwijaniu

Więcej

i skalowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych.

Zwiń

Adrianna Śniadowska

CEO, Chief Executive Officer.

Absolwentka studiów magisterskich na prowadzonej w trzech językach specjalności “Global security and analysis” w Universite de Bordeaux (Francja). Studiowała również na

Więcej

kierunku nauki polityczne oraz filologię portugalską na Universite Michel de Montaigne Bordeaux 3. Posługuje się płynnie językami angielskim, francuskim i portugalskim. W THINKTANK zajmuje się koordynacją wydarzeń (już ponad sto konferencji, debat i spotkań w kraju i za granicą). Jest również odpowiedzialna za komunikację oraz kontakt z partnerami.

Zwiń

Zbigniew Gajewski

Partner, redaktor prowadzący

Partner, analityk i publicysta makroekonomiczny, ekspert w zakresie wpływu sztucznej inteligencji na biznes, rynek pracy i życie społeczne. Pomysłodawca i skuteczny realizator wielu nowatorskich przedsięwzięć społecznych i biznesowych.

Więcej

Z wykształcenia politolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Były dziennikarz biznesowy, redaktor i wydawca. W latach 2006-2016 pracował w Konfederacji Lewiatan, gdzie jako zastępca dyrektora generalnego odpowiadał za wizerunek i rozwój organizacji. W r. 2011 zainicjował Europejskie Forum Nowych Idei w Sopocie. Jako dyrektor EFNI kierował przygotowaniami do sześciu pierwszych edycji Forum. W latach 2017-19 był dyrektorem generalnym i prezesem zarządu Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Od 2007 r. pracuje jako juror Złotych Spinaczy, najważniejszego konkursu branży PR. Jest laureatem nagród branżowych (z zespołem): Złoty Spinacz, Złota EFFIE, Proton. Współpracuje z kilkoma uczelniami wyższymi jako wykładowca komunikacji społecznej i tematyki przemian kapitalizmu. W Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych jest członkiem Rady Programowej i jurorem w konkursie na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku.

Zwiń

Julia Kozak

Partner, koordynator programu Miasta Przyszłości

Pełni funkcję przedstawiciela na Polskę wiedeńskiego Instytutu Politycznych Innowacji. Od lat pracuję w obszarze stosunków międzynarodowym i międzykulturowych.

Więcej

Ukończyła Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim w katedrze Indologii. Jest członkiem Rady Ekspertów w THINKTANK oraz Polskiej Akademii Ekspertów PR. Posiada 20-letnie, szerokie doświadczenie w zakresie zintegrowanej komunikacji. W latach 2003-2106 prowadziła polski oddział FleishmanHillard, międzynarodowej agencji public relations i zintegrowanej komunikacji. Stworzyła jedną z pierwszych agencji specjalizujących się w public affairs w Polsce. Zarządzała projektami i komunikacją dla wiodących polskich i międzynarodowych firm i instytucji. Współpracowała z zespołami z ponad 20 krajów w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Australii; planowała działania komunikacyjne dla ponad 200 organizacji z sektora prywatnego i publicznego, zdobywając w tym czasie wiele polskich i międzynarodowych nagród branżowych. Przez cztery lata piastowała funkcję wiceprzewodniczącej Związku Firm Public Relations (ZFPR) a przez 11 lat była członkiem American Chamber of Commerce.

Zwiń

Jerzy Krupowies

Fotograf

Dyplomowany Mistrz Fotografii. W zawodzie od 1983 r. Właściciel Zakładu Fotograficznego FOTO BARWA. Jego specjalizacja to fotografia portretowa, studyjna, reportaże. Wieloletnia współpraca i realizacja zleceń dla firm, agencji eventowych i instytucji samorządowych

Więcej

np. Generali, ING Bank Śląski, Orange, FSO, Jet Events, Urząd Dzielnicy Bielany, Domy Pomocy Społecznej, THINKTANK i CSM.

Zwiń

Katarzyna Nowak

Kierownik biura

Absolwentka WSTiJO w Warszawie. W THINKTANK zajmuje się koordynacją biura oraz rozliczaniem projektów. Posiada długoletnie doświadczenie kadrowe i księgowe, które zdobywała w wielu firmach w Polsce

Więcej

m.in. PLNY Lala, Wyspa Skarbów i inne. W wolnej chwili gotuje i czyta kryminały. 

Zwiń

Krystyna Jarek

Partner

Ekspertka od innowacji, czyli budowania przewag konkurencyjnych dzięki strategiom innowacji oraz poprzez zarządzanie innowacjami w firmach. Od wielu lat zajmuje się profesjonalizacją innowacji w firmach, gdzie głównym celem jest wypracowanie nowych wartości materialnych i niematerialnych oraz poszukiwanie nowych źródeł zysku.

Więcej

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w profesjonalnym zarządzaniu innowacjami zdobyła w globalnych firmach takich jak Deloitte, ING Bank Śląski, Kompania Piwowarska. W Deloitte jako Partner Associate w roli Chief Innovation Officer odpowiadała za innowacje w Europie Środkowej. Założycielka Booster of Innovation, strategicznego butiku świadczącego profesjonalne doradztwo w obszarze zarządzania innowacjami. Booster of Innovation współpracował i realizował projekty dla takich klientów jak Orange Polska, Tauron Polska Energia, Polpharma, ING Bank Śląski, Lotte Wedel i innych. Krystyna Jarek związana jest z Akademią Leona Koźmińskiego, gdzie prowadzi wykłady z obszaru zarządzania innowacjami (Innovation Design, Digital Innovation, Innovation in ESG).

Prywatnie, spełniona mama studenta informatyki, miłośniczka książek, sztuki i zdrowego gotowania. Wolny czas przeznacza na podróże i udział w globalnych konferencjach z obszaru innowacji, nowych technologii oraz globalnych wyzwań, aby doświadczać nowych impulsów zmian oraz budować globalny network. 

Zwiń

Paweł Oksanowicz

Redaktor

Dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książek. Ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim, podyplomową pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim,

Więcej

 oraz Krakowską Szkołę Scenariuszową. Od 2000 roku pracował w warszawskim Radiu Kolor, gdzie prowadził m.in. audycję Muzyczne popołudnie. Od 28 września 2006 do 31 sierpnia 2009 był dziennikarzem RMF FM. Na antenie krakowskiej rozgłośni prowadził programy w godzinach 21:00-1:00, 1:00-4:00 oraz 4:00-6:00. Wspólnie z Tomaszem Olbratowskim i Przemysławem Skowronem był gospodarzem niedzielnej audycji Wolne Żarty. Następnie był dziennikarzem Radia PiN, obecnie pracuje w Muzo.fm. Współpracował także z telewizją RTL7, TVP, oraz Polsat Biznes. Jest też konferansjerem i prowadzącym debaty w tematyce biznesowej.

Zwiń

Aniela Hejnowska

Partner

Członkini Rad Nadzorczych, inwestorka. Od czerwca 2023 pełni role niezależnej członkini Rady Nadzorczej oraz Komisji audytu Benefit Systems S.A. oraz członkini Rady Nadzorczej ML System S.A. W latach 2020-2023 pełniła rolę GM IQVIA, światowego lidera w ochronie zdrowia w zakresie doradztwa, badań, technologii i analizy danych.

Więcej

Przeszła z roli Dyrektora Operacyjnego, członka zarządu Microsoft w Polsce. Posiada ponad 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu organizacjami z sektora telekomunikacyjnego i nowych technologii. Aniela już w 2009 roku pełniła funkcję dyrektora zarządzającego rynkami SOHO/SME oraz Home w firmie Netia. W 2012 roku została dyrektorem zarządzającym Groupon w Polsce a po 4 latach awansowała do międzynarodowych struktur, gdzie przez 3 lata pełniła funkcję VP International z Paryża, zarządzając zespołem 450 osób na 4 rynkach (Francja, Holandia, Belgia i Zjednoczone Emiraty Arabskie). Aniela specjalizuje się w transformacjach strategicznych, technologicznych oraz kultury organizacji. Została wyróżniona m.in. tytułem Bizneswoman Roku 2010 przyznawanym przez Fundację Sukces Pisany Szminką promującą zawodowy i osobisty rozwój kobiet. Jest aktywnie zaangażowana w inicjatywy społeczne pełniąc obowiązki w Radach doradczych / nadzorczych Fundacji Liderek Biznesu, Fundacji Kosmos oraz Fundacji BE OK. Ukończyła z wyróżnieniem Ecole Superieure de Commerce w Grenoble. Aniela poza doświadczeniem korporacyjnym jest przedsiębiorcą, współtworzyła Renters.pl, który zatrudnia 80 osób i osiągnął ponad 100mln pls przychodu w 4 lata. W marcu tego roku Renters.pl zostało kupione przez Enterprise Investors. Prywatnie ciekawa świata czytelniczka, podróżniczka, mama i miłośniczka sztuki oraz sportów..

Zwiń

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top