Zespół

dr Małgorzata Bonikowska

Prezes

Doktor nauk humanistycznych, specjalizuje się w problematyce stosunków międzynarodowych (ze szczególnym uwzględnieniem Unii Europejskiej) oraz komunikacji w instytucjach publicznych.

Więcej

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (italianistyka), paryskiej Sorbony (historia i nauki polityczne) i PWST (historia kultury), ukończyła dwa programy studiów doktorskich – w Polsce (PAN) i za granicą. Odbyła także studia specjalistyczne w School of International and Public Affairs (SIPA) Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku w ramach stypendium Fulbrighta. W latach 1995–1998 pracowała jako redaktor w TVP, od 1998 kierowała Centrum Informacji Europejskiej w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej Przygotowała i realizowała rządowy Program Informowania Społeczeństwa o integracji Polski z UE, tworzyła sieć Regionalnych Centrów Informacji Europejskiej. W latach 2001-2008 była ekspertem Komisji Europejskiej i szefem Programu Informacji i Komunikacji KE w Polsce a potem w Bułgarii. Od 1997 roku prowadzi działalność dydaktyczną i naukową, jest wykładowcą akademickim i doradcą rządowym. Autorka ponad 80 publikacji i kilku książek, wypromowała ponad 100 licencjatów, magistrów i dyplomantów.

Zwiń

Michał Smagowicz

Wiceprezes, Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Psychologii Przywództwa. Posiada wieloletnie, praktyczne doświadczenie w rozwijaniu

Więcej

i skalowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych.

Zwiń

Adrianna Śniadowska

CEO, Chief Executive Officer.

Absolwentka studiów magisterskich na prowadzonej w trzech językach specjalności “Global security and analysis” w Universite de Bordeaux (Francja). Studiowała również na

Więcej

kierunku nauki polityczne oraz filologię portugalską na Universite Michel de Montaigne Bordeaux 3. Posługuje się płynnie językami angielskim, francuskim i portugalskim. W THINKTANK zajmuje się koordynacją wydarzeń (już ponad sto konferencji, debat i spotkań w kraju i za granicą). Jest również odpowiedzialna za komunikację oraz kontakt z partnerami.

Zwiń

Zbigniew Gajewski

Partner, koordynator Obserwatorium Sztucznej Inteligencji

Partner, analityk i publicysta makroekonomiczny, ekspert w zakresie wpływu sztucznej inteligencji na biznes, rynek pracy i życie społeczne. Pomysłodawca i skuteczny realizator wielu nowatorskich przedsięwzięć społecznych i biznesowych.

Więcej

Z wykształcenia politolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Były dziennikarz biznesowy, redaktor i wydawca. W latach 2006-2016 pracował w Konfederacji Lewiatan, gdzie jako zastępca dyrektora generalnego odpowiadał za wizerunek i rozwój organizacji. W r. 2011 zainicjował Europejskie Forum Nowych Idei w Sopocie. Jako dyrektor EFNI kierował przygotowaniami do sześciu pierwszych edycji Forum. W latach 2017-19 był dyrektorem generalnym i prezesem zarządu Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Od 2007 r. pracuje jako juror Złotych Spinaczy, najważniejszego konkursu branży PR. Jest laureatem nagród branżowych (z zespołem): Złoty Spinacz, Złota EFFIE, Proton. Współpracuje z kilkoma uczelniami wyższymi jako wykładowca komunikacji społecznej i tematyki przemian kapitalizmu. W Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych jest członkiem Rady Programowej i jurorem w konkursie na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku.

Zwiń

Julia Kozak

Partner, koordynator programu Miasta Przyszłości

Pełni funkcję przedstawiciela na Polskę wiedeńskiego Instytutu Politycznych Innowacji. Od lat pracuję w obszarze stosunków międzynarodowym i międzykulturowych.

Więcej

Ukończyła Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim w katedrze Indologii. Jest członkiem Rady Ekspertów w THINKTANK oraz Polskiej Akademii Ekspertów PR. Posiada 20-letnie, szerokie doświadczenie w zakresie zintegrowanej komunikacji. W latach 2003-2106 prowadziła polski oddział FleishmanHillard, międzynarodowej agencji public relations i zintegrowanej komunikacji. Stworzyła jedną z pierwszych agencji specjalizujących się w public affairs w Polsce. Zarządzała projektami i komunikacją dla wiodących polskich i międzynarodowych firm i instytucji. Współpracowała z zespołami z ponad 20 krajów w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Australii; planowała działania komunikacyjne dla ponad 200 organizacji z sektora prywatnego i publicznego, zdobywając w tym czasie wiele polskich i międzynarodowych nagród branżowych. Przez cztery lata piastowała funkcję wiceprzewodniczącej Związku Firm Public Relations (ZFPR) a przez 11 lat była członkiem American Chamber of Commerce.

Zwiń

Yevheniia Sarhina

Kierownik projektów

Ukończyła kierunek prawa uzyskując licencjat w Państwowej Akademii Spraw Wewnętrznych Ukrainy w Kijowie. Stopień magistra (kierunek: stosunki międzynarodowe) uzyskała w Warszawie w Akademii Vistula.

Więcej

Od 2018 roku jest związana z ośrodkiem analiz i dialogu THINKTANK oraz Centrum Stosunków Międzynarodowych. Współorganizowała prawie 50 wydarzeń (m.in konferencje offline i online, spotkania prasowe, gale). Od 2020 roku w związku pandemią wyspecjalizowała la się w postprodukcji materiałów video. Zmontowała ponad 200 krótkich produkcji filmowych, m.in spotkania online, book talks, konferencje, debaty, spotkania eksperckie oraz filmiki promocyjne. Realizując projekty THINKTANK współpracowała w tworzeniu wideo contentu m.in dla Orange (przy konferencji „Miasteczko Myśli”), Digital University (przy konferencji „Masters&Robots”), Instytutu Innowacji w Polityce w Wiedniu, czy Fundacji Konrada Adenauera. .

Zwiń

Jerzy Krupowies

Fotograf

Dyplomowany Mistrz Fotografii. W zawodzie od 1983 r. Właściciel Zakładu Fotograficznego FOTO BARWA. Jego specjalizacja to fotografia portretowa, studyjna, reportaże. Wieloletnia współpraca i realizacja zleceń dla firm, agencji eventowych i instytucji samorządowych

Więcej

np. Generali, ING Bank Śląski, Orange, FSO, Jet Events, Urząd Dzielnicy Bielany, Domy Pomocy Społecznej, THINKTANK i CSM.

Zwiń

Paweł Oksanowicz

Redaktor

Dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książek. Ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim, podyplomową pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim,

Więcej

 oraz Krakowską Szkołę Scenariuszową. Od 2000 roku pracował w warszawskim Radiu Kolor, gdzie prowadził m.in. audycję Muzyczne popołudnie. Od 28 września 2006 do 31 sierpnia 2009 był dziennikarzem RMF FM. Na antenie krakowskiej rozgłośni prowadził programy w godzinach 21:00-1:00, 1:00-4:00 oraz 4:00-6:00. Wspólnie z Tomaszem Olbratowskim i Przemysławem Skowronem był gospodarzem niedzielnej audycji Wolne Żarty. Następnie był dziennikarzem Radia PiN, obecnie pracuje w Muzo.fm. Współpracował także z telewizją RTL7, TVP, oraz Polsat Biznes. Jest też konferansjerem i prowadzącym debaty w tematyce biznesowej.

Zwiń

Katarzyna Nowak

Kierownik biura

Absolwentka WSTiJO w Warszawie. W THINKTANK zajmuje się koordynacją biura oraz rozliczaniem projektów. Posiada długoletnie doświadczenie kadrowe i księgowe, które zdobywała w wielu firmach w Polsce

Więcej

m.in. PLNY Lala, Wyspa Skarbów i inne. W wolnej chwili gotuje i czyta kryminały. 

Zwiń

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top