Zespół

dr Małgorzata Bonikowska

Prezes

Doktor nauk humanistycznych, specjalizuje się w problematyce stosunków międzynarodowych (ze szczególnym uwzględnieniem Unii Europejskiej) oraz komunikacji w instytucjach publicznych.

Więcej

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (italianistyka), paryskiej Sorbony (historia i nauki polityczne) i PWST (historia kultury), ukończyła dwa programy studiów doktorskich – w Polsce (PAN) i za granicą. Odbyła także studia specjalistyczne w School of International and Public Affairs (SIPA) Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku w ramach stypendium Fulbrighta. W latach 1995–1998 pracowała jako redaktor w TVP, od 1998 kierowała Centrum Informacji Europejskiej w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej Przygotowała i realizowała rządowy Program Informowania Społeczeństwa o integracji Polski z UE, tworzyła sieć Regionalnych Centrów Informacji Europejskiej. W latach 2001-2008 była ekspertem Komisji Europejskiej i szefem Programu Informacji i Komunikacji KE w Polsce a potem w Bułgarii. Od 1997 roku prowadzi działalność dydaktyczną i naukową, jest wykładowcą akademickim i doradcą rządowym. Autorka ponad 80 publikacji i kilku książek, wypromowała ponad 100 licencjatów, magistrów i dyplomantów.

Zwiń

Michał Smagowicz

CEO

Dyrektor wykonawczy, Członek Zarządu ośrodka analitycznego THINKTANK oraz Fundacji Centrum Stosunków Międzynarodowych. Absolwent Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej oraz

Więcej

Akademii Psychologii Przywództwa. Posiada wieloletonie, praktyczne doświadczenie w rozwijaniu i skalowaniu przedsięwzięć inwestycyjnych.

Zwiń

Adrianna Śniadowska

CIO, Chief Information Officer.

Adrianna Śniadowska jest absolwentką studiów magisterskich na prowadzonej w trzech językach specjalności “Global security and analysis” w Universite de Bordeaux (Francja). Studiowała również na

Więcej

kierunku nauki polityczne oraz filologię portugalską na Universite Michel de Montaigne Bordeaux 3. Posługuje się płynnie językami angielskim, francuskim i portugalskim. W THINKTANK zajmuje się koordynacją wydarzeń (już ponad sto konferencji, debat i spotkań w kraju i za granicą). Jest również odpowiedzialna za komunikację oraz kontakt z partnerami.

Zwiń

Zbigniew Gajewski

Partner, koordynator programu Forum Dialogu

Partner w Ośrodku dialogu i analiz THINKTANK. Pomysłodawca i skuteczny realizator wielu nowatorskich przedsięwzięć społecznych i biznesowych. Z wykształcenia politolog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej

Były pracownik naukowy, dziennikarz, redaktor i wydawca. W latach 2006-2016 pracował w Konfederacji Lewiatan, gdzie jako zastępca dyrektora generalnego odpowiadał za wizerunek i rozwój organizacji. W r. 2011 zainicjował Europejskie Forum Nowych Idei w Sopocie. Jako dyrektor EFNI kierował przygotowaniami do sześciu pierwszych edycji Forum.

W latach 2017-19 był dyrektorem generalnym i prezesem zarządu Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Od 2007 r. pracuje jako juror Złotych Spinaczy, najważniejszego konkursu branży PR. Jest laureatem nagród branżowych (z zespołem): Złoty Spinacz, Złota EFFIE, Proton. Współpracuje z kilkoma uczelniami wyższymi jako wykładowca komunikacji społecznej. W Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych jest wiceprzewodniczącym Rady Programowej i jurorem w konkursie na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku.

Zwiń

Julia Kozak

Partner, koordynator programu Miasta Przyszłości

Pełni funkcję przedstawiciela na Polskę wiedeńskiego Instytutu Politycznych Innowacji. Od lat pracuję w obszarze stosunków międzynarodowym i międzykulturowych.

Więcej

Ukończyła Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim w katedrze Indologii. Jest członkiem Rady Ekspertów w THINKTANK oraz Polskiej Akademii Ekspertów PR. Posiada 20-letnie, szerokie doświadczenie w zakresie zintegrowanej komunikacji. W latach 2003-2106 prowadziła polski oddział FleishmanHillard, międzynarodowej agencji public relations i zintegrowanej komunikacji. Stworzyła jedną z pierwszych agencji specjalizujących się w public affairs w Polsce. Zarządzała projektami i komunikacją dla wiodących polskich i międzynarodowych firm i instytucji. Współpracowała z zespołami z ponad 20 krajów w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Australii; planowała działania komunikacyjne dla ponad 200 organizacji z sektora prywatnego i publicznego, zdobywając w tym czasie wiele polskich i międzynarodowych nagród branżowych. Przez cztery lata piastowała funkcję wiceprzewodniczącej Związku Firm Public Relations (ZFPR) a przez 11 lat była członkiem American Chamber of Commerce.

Zwiń

Katarzyna Nowak

Kierownik biura

Jerzy Krupowies

Fotograf

Dyplomowany Mistrz Fotografii. W zawodzie od 1983 r. Właściciel Zakładu Fotograficznego FOTO BARWA. Jego specjalizacja to fotografia portretowa, studyjna, reportaże. Wieloletnia współpraca i realizacja zleceń dla firm, agencji eventowych i instytucji samorządowych

Więcej

np. Generali, ING Bank Śląski, Orange, FSO, Jet Events, Urząd Dzielnicy Bielany, Domy Pomocy Społecznej, THINKTANK i CSM.

Zwiń

Katarzyna Zbytniewska

Dyrektor kreatywna

Odpowiada za kreowanie koncepcji artystycznych wszystkich projektów wydawniczych THINKTANK. Ukończyła studia na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od 2000 r. zajmowała się

Więcej

kierownictwem artystycznym i projektowaniem layoutów dla wydawnictw prasowych, m.in. Bauer, Migut Media (VILLA), Business Press, Wydawnictwo Te-Jot (Weranda) oraz firm i instytucji, m.in. MSW, IBM Polska, KAW. Fascynuje się możliwościami tworzenia animacji, marzy o połączeniu filmu z rysunkiem.

Zwiń


dr Katarzyna Młynek

Ekspert

Autorka tekstów, moderatorka debat i konferencji naukowych. Jest doktorem nauk humanistycznych w zakresie filozofii (KUL) oraz absolwentką psychologii (UMCS). W swojej pracy

Więcej

badawczej łączy wiedzę z obu ukończonych kierunków. Interesuje się filozofią komunikacji oraz psychologią społeczną.

Zwiń

Paweł Oksanowicz

Redaktor

Dziennikarz radiowy i telewizyjny, autor książek. Ukończył kulturoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim, podyplomową pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim,

Więcej

 oraz Krakowską Szkołę Scenariuszową. Od 2000 roku pracował w warszawskim Radiu Kolor, gdzie prowadził m.in. audycję Muzyczne popołudnie. Od 28 września 2006 do 31 sierpnia 2009 był dziennikarzem RMF FM. Na antenie krakowskiej rozgłośni prowadził programy w godzinach 21:00-1:00, 1:00-4:00 oraz 4:00-6:00. Wspólnie z Tomaszem Olbratowskim i Przemysławem Skowronem był gospodarzem niedzielnej audycji Wolne Żarty. Następnie był dziennikarzem Radia PiN, obecnie pracuje w Muzo.fm. Współpracował także z telewizją RTL7, TVP, oraz Polsat Biznes. Jest też konferansjerem i prowadzącym debaty w tematyce biznesowej.

Zwiń

Tomasz Jamroziak

Partner

Doradca zarządów firm,  specjalista „resilience training”. Psycholog biznesu, licencjonowany trener z międzynarodowym doświadczeniem  w zakresie komunikacji,

Więcej

strategii, szkolenia trenerów, odporności na stres. Doświadczony i ceniony mówca. Specjalizuje się w warsztatach dla zarządów. Prowadzi autorskie projekty implementacji wartości w firmach. Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej OTWARTE PRZESTRZENIE. Senior Trainer i Partner Grupy Firm Doradczych Values. Wykładowca Akademii Psychologii Przywództwa – Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Zwiń

Wpisz wyszukiwany termin powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Wróć do góry