VIII Konferencja dla Liderów Biznesu – Spójne Przywództwo™ “Człowiek i Technologia” Instytutu Humanites

Zapraszamy na wyjątkową konferencje dla Liderów Biznesu (właścicieli firm i najwyższej kadry zarządzającej), łączącą wiele perspektyw z różnych ról, które łączy na co dzień lider, na której poruszamy tematy wokół filozofii Spójnego PrzywództwaTM oraz Człowieczeństwa i Technologii.

Jak zwykle będą nietuzinkowi goście i tematy  m.in.  Jak zyskać napęd dla duszy?  (OP. Norbert Oczkowski), Czy trudniej zdobyć Mount Everest czy być ojcem? (Krzysztof Wielicki) , Na bazie badań – o tym co daje firmom nieśmiertelność (Adrianna Lewandowska) ,   Ajiiii… – AI oczyma młodych? (Katarzyna Stoparczyk z wywiadem), Centrum Etyki Technologii.

Przestawimy też wstępne wyniki naszych szerokich badań dotyczących Transformacji Technologicznej Polskich Firm z uwzględnieniem perspektywy pracownika/człowieka/konsumenta. Panel poprowadzi dr Małgorzata Bonikowska.

Gościem specjalnym w tym roku będzie wyjątkowy człowiek, twórca imperium kwiatowego JMP Flowers Pan Jarosław Ptaszek (w towarzystwie rodziny) – jak sam siebie określa: polski rolnik, przedsiębiorca i niezwykły społecznik integrujący od lat społeczność Strężycy, ale także swoją rodzinę, czego dowodem jest udany proces sukcesji.

Pandemia tym mocniej pokazała deficyty polskiej edukacji. Pragnę przypomnieć, że dochody z konferencji przeznaczone są na finansowanie Programu Akademii Przywództwa Liderów Oświaty (APLO) , w której rozwijamy dyrektorów szkół z całej Polski.

Całość wydarzenia poprowadzi Zofia Dzik -impact inwestor, innowator, fundator Instytutu Humanites

W razie jakichkolwiek pytań  proszę o kontakt z koordynatorem konferencji – Izabelą Nienałtowską: tel. 501 450 889

Agenda i rejestracja: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/humanitesVIIIkonferencja

Specjalna zniżka 20%  dla klubu THINKTANK:  TT_HUMIANITES20

 

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top