Zostań jurorem Innovation in Politics!

Zapraszamy do udziału w pracach jury europejskiego konkursu Innovation in Politics. Jurorzy sprawdzają zgłoszone projekty online, udział w pracach jury pozwala zapoznać się z wyjątkowymi pracami z całej Europy, a jednocześnie jest mało wymagający czasowo. To dzięki wkładowi jury Innovation in Politics Institute może rzucić światło na największych innowatorów politycznych w Europie. Serdecznie zechęcamy Państwa do dołączenia do grona jurorów  kliknij tutaj.

W tych trudnych czasach wstrząsów i kryzysu odważna i kreatywna polityka jest ważniejsza niż kiedykolwiek. Właśnie dlatego politycy stojący na czele pozytywnych zmian zasługują na nasze poparcie.

Nagrody Innovation in Politics mają na celu przybliżyć wyjątkowe projekty polityczne szerszej publiczności. Każdego roku (od 2017 r.) jury złożone z 1000 Europejczyków wyłania 80 finalistów i 8 zwycięzców w 8 kategoriach. W tym roku Innovation in Politics Institute dodał do listy nową kategorię Covid-19. Aby uzyskać informację nt. projektów nagrodzonych w ubiegłych latach kliknij tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z nami lub koordynatorem jury: Nicola Gold na adres jury@innovationinpolitics.eu

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top