Rada Strategiczna

B

Rafał Bauer
prof. Andrzej J. Blikle
dr Henryka Bochniarz 

H

prof. Jerzy Hausner 

K

Marek Kamiński
Paweł Kastory
Andrzej Klesyk

L

Sławomir Lachowski 

O

prof. Krzysztof Obłój

R

Janusz Reiter

S

Jacek Santorski 

W

Józef Wancer

V

n prof. Günter Verheugen

Y

prof. Muhammad Yunus (inspirator)

Z

Krzysztof Zanussi

Ż

Dariusz Żuk

Jacek Santorski

Konsultant, trener, coach, mentor i superwizor. Uznany autorytet w zakresie psychologii biznesu. Zajmuje się m.in. relacjami w świecie biznesu oraz związkiem pomiędzy psychologią przywództwa i efektywnością firm. 

Więcej

Jego podejście do przywództwa zakłada wiedzę, doświadczenie, szacunku do innych ludzi, autentyczność oraz wiele innych cech charakteru i umiejętności, które wpływają na jakość pracy firmy oraz na życie jej pracowników. Według niego nowatorskie zarządzanie powinno podążać w stronę coraz bardziej partnerskiego i otwartego, biorąc pod uwagę „realizm psychologiczny” i rachunek ekonomiczny firmy. Swoją wiedzą dzieli się w trakcie szkoleń i wykładów, na których uczy, jak być efektywnym menedżerem i liderem budzącym naturalny autorytet.

Były psychoterapeuta, współzałożyciel Laboratorium Psychoedukacji. Był współtwórcą systemu licencji psychoterapeutów, superwizorów i trenerów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Powadzi firmę doradczą Values. Jest twórcą Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Zwiń

Janusz Reiter

Studiował germanistykę na Uniwersytecie Warszawskim. W 1977 roku rozpoczął pracę jako dziennikarz. W latach 1990-95 był ambasadorem Polski

Więcej

w Republice Federalnej Niemiec. Był aktywnie zaangażowany w proces przebudowy stosunków polsko-niemieckich. W 1996 roku założył Centrum Stosunków Międzynarodowych, niezależny think tank poświęcony polityce zagranicznej i bezpieczeństwa. Był jego prezesem przez 11 lat. W 2005 roku został ambasadorem Polski w Stanach Zjednoczonych, a w 2008 roku – Specjalnym Wysłannikiem do spraw zmian klimatu i w tej roli uczestniczył w przygotowaniach do konferencji klimatycznych w Poznaniu i Kopenhadze. Był też wiceprezesem Presspublica Sp. z.o.o. Od 2010 ponownie pełnił funkcję Prezesa Centrum Stosunków Międzynarodowych, a w maju 2013 objął stanowisko Przewodniczącego Rady Fundacji CSM. Jest autorem i współautorem wielu publikacji książkowych i prasowych.

Zwiń

prof. Krzysztof Obłój

Specjalista z zakresu zarządzania strategicznego i międzynarodowego. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego

Więcej

Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz renomowanych zagranicznych szkół biznesu w USA, Europie i Azji, m. in. w University of Illinois, ESCP European Business School, Henley Business School, IEDC-Bled School of Management, Sun Yat-sen University. Doradca zarządów wielu firm krajowych i zagranicznych.

Zwiń

Wpisz wyszukiwany termin powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Wróć do góry