SHOW FRENCH TOUCH 2023

Nadawane na żywo w najlepszym czasie antenowym, show French Touch to ogromny sukces gromadzący ponad 5 mln widzów podczas różnych emisji.

Show French Touch La Belle Vie, które odbywa się w prestiżowym wnętrzu Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, jest punktem kulminacyjnym sezonu.

Oprócz barwnego widowiska, na które składają się zarówno występy najlepszych francuskich i polskich artystów, jak i wschodzących gwiazd sceny muzycznej, mamy niezapomniane kreacje jeśli chodzi o scenografię, pokazy mody, spektakularne występy francuskich kabaretów… Krótko mówiąc, jest to wydarzenie, na które warto czekać!

Na scenie wystąpią w tym roku gwiazdy takie jak ZazPatrick Bruel czy Edyta Górniak, a także siostry Camille i Julie BertholletSarah Schwab oraz Krystian Ochman. Artyści zaśpiewają również w niepowtarzalnych polsko-francuskich duetach, zaaranżowanych specjalnie na tę okazję! Ale French Touch to o wiele więcej niż po prostu koncert – zobaczymy także najsłynniejszy na świecie paryski kabaret Moulin Rouge, musical „Je vais t’aimer”, niezwykłą pantomimę teatru „Compagnie Mangano Massip”, hołd dla Louisa de Funèsa oraz pokaz mody marki MAIÔ Paris.

A to jeszcze nie koniec zabawy, wręcz przeciwnie… Po show zapraszamy na After Party przy muzyce, przekąskach i napojach, które po północy przeniesie się do klubu w podziemiach opery, gdzie czeka na Was open bar i muzyka do białego rana!

Spotkajmy się 26 października 2023 godz: 19:00 w Teatrze Wielkim Operze Narodowej!

 

Więcej o wydarzeniu na https://www.frenchtouchlabellevie.pl/

 

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top