Partnerzy

CENTRUM STOSUNKÓW MIĘDZYNARODOWYCH (CSM)  jest fundacją, niezależnym, pozarządowym ośrodkiem analitycznym zajmującym się polską polityką zagraniczną i najważniejszymi problemami polityki międzynarodowej. CSM od 1996 r. realizuje własne projekty badawcze, przygotowuje raporty i analizy oraz uczestniczy w międzynarodowych projektach we współpracy z podobnymi instytucjami w wielu krajach. Działalność CSM ma charakter badawczy i edukacyjny. THINKTANK i CSM działają w  ścisłym sojuszu organizacyjnym.

www.csm.org.pl

KONFEDERACJA LEWIATAN to najbardziej prężna organizacja biznesowa w Polsce. Jest głównym partnerem merytorycznym ośrodka analitycznego THINKTANK. Konfederacja skupia w związkach regionalnych i branżowych ponad 3750 firm zatrudniających w sumie ponad 700 tys. osób. Jest członkiem Komisji Trójstronnej ds. Społeczno-Gospodarczych. Należy do BUSINESSEUROPE – będącej reprezentantem interesów przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej,  Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE.

www.konfederacjalewiatan.pl

SUPERBRANDS jest niezależną organizacją, obecną w ponad 80 krajach świata, promującą od 1994 r. ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które – dzięki wyjątkowym korzyściom, jakie oferują – osiągnęły rynkowy sukces. W ciągu kilkunastu lat tytuł Superbrands stał się rozpoznawalnym znakiem sukcesu marki w świecie. Polska edycja Superbrands odbywa się od 2005 r. Rada Marek powołana przez Superbrands zrzesza ekspertów brandingu i komunikacji marketingowej.

www.superbrands.pl

POLISH NATIONAL SALES AWARDS (PNSA) jest pierwszym przedsięwzięciem w Polsce, które poprzez organizowany corocznie od 2008 r. Konkurs PNSA promuje dobre praktyki i standardy sprzedaży, nagradzając w kilku kategoriach najlepszych sprzedawców na rynku oraz firmy posiadające najbardziej profesjonalne i skuteczne działy sprzedaży. Misją PNSA jest działanie na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży, a także wspieranie tworzenia w Polsce etosu profesjonalnego sprzedawcy.

www.pnsa.pl

INSTYTUT WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO ma ponad 60-letnie doświadczenie w upowszechnianiu i zarządzaniu wzornictwem oraz rozwojem nowego produktu. Prowadzi projekty badawcze w zakresie wzornictwa i ergonomii.  Jest jedyną w kraju instytucją o statusie zarazem jednostki naukowej oraz Centrum Badawczo – Rozwojowego, zajmującą się systemowo wzornictwem i prowadzącą działalność na rzecz poprawy – poprzez stosowanie wzornictwa – innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw.

www.iwp.com.pl

GRUPA FIRM DORADCZYCH VALUES  jest firmą świadczącą profesjonalne usługi doradcze i szkoleniowe dla liderów organizacji, założoną przez Jacka Santorskiego i Dominikę Kulczyk – Lubomirską, z którymi pracuje kilkunastu ekspertów z zakresu psychologii biznesu, przywództwa i zarzadzania sobą. Values organizuje m.in. wspólnie ze Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej studium podyplomowe „Akademia Psychologii Przywództwa” – autorski projekt edukacyjny adresowany do liderów firm.

www.values.pl

STOWARZYSZENIE KOMUNIKACJI MARKETINGOWEJ SAR zrzesza od 1997 r. firmy, które tworzą efektywną komunikację marketingową (obecnie 82 członków). Organizuje trzy wyznaczające standardy reklamowe konkursy i konferencje: Effie Awards (międzynarodowy konkurs efektywności komunikacji marketingowej), Media Trendy (konkurs innowacyjności w mediach i reklamie) oraz Polski Konkurs Reklamy – KTR (nagradza kreatywność w reklamie). Jest przedstawicielem konkursu Cannes Lions oraz kreatywnej platformy medialnej Shots.

www.sar.org.pl

ZWIĄZEK FIRM PUBLIC RELATIONS działa od 1991 r. jako reprezentacja branży profesjonalnych usług PR, zrzeszając obecnie 40 agencji. Buduje  profesjonalny dialog między branżą PR i mediami, zajmuje się umacnianiem pozycji zawodu specjalisty PR oraz edukacją i rozpowszechnianiem wiedzy o PR. Związek jest organizatorem konferencji PR FORUM oraz konkursu „Złote Spinacze”, promującego najlepsze projekty z dziedziny PR. Prowadzi szkolenia na podstawie programu London School of Public Relations.

www.zfpr.pl

Weco – Travel

Weco-Travel jest liderem na rynku zarządzania podróżami służbowymi – posiadamy sieć biur w Polsce, zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Gdyni. Dzięki inwestycjom technologicznym wszystkie biura Weco-Travel zostały połączone jednym bardzo wydajnym i nowoczesnym systemem informatycznym. Umożliwia to obsługę naszych klientów zgodnie z przyjętymi standardami bez względu na lokalizację, w której nawiązano współpracę.

www.wecotravel.pl

Orange

Orange Polska jest jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy usługi telefonii komórkowej i stacjonarnej, internetu domowego i mobilnego, telewizji oraz nowoczesnych rozwiązań dla domu.

www.orange.pl

Kancelaria BWHS

BWHS Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer jest niezależną polską kancelarią prawną, specjalizującą się w obsłudze prawnej i podatkowej firm. Zakres usług obejmuje m.in. prowadzenie spraw i sporów korporacyjnych, w tym spraw karnych, ochronę konkurencji i konsumentów, zamówienia publiczne, podatki i cła, ochronę własności intelektualnej i ochronę danych osobowych. BWHS obsługuje firmy ze wszystkich gałęzi gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem sektora nieruchomości, rynków kapitałowych, funduszy venture capital, sektora telekomunikacyjnego oraz nowych technologii. Kancelaria zatrudnia kilkudziesięciu prawników, w tym radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.

www.bwhs.pl

Kancelaria WKB

Kancelaria WKB świadczy specjalistyczne doradztwo m.in. w dziedzinie prawa energetycznego, prawa zamówień publicznych, prawa konkurencji, prawa korporacyjnego, prawa własności intelektualnej, prawa nieruchomości oraz ochrony środowiska. Doświadczenie kancelarii obejmuje prowadzenie projektów prywatyzacyjnych oraz transakcji na rynku fuzji i przejęć. Ponadto WKB posiada doświadczony zespół prawników procesualistów.

www.wkb.pl

Deloitte

Deloitte w Polsce znajduje się wśród wiodących firm realizujących profesjonalne usługi doradcze w ramach sześciu najważniejszych obszarów: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego, zarządzania ryzykiem, doradztwa finansowego oraz prawnego. Zespół Deloitte pracujący w polskich biurach liczy obecnie ponad 2200 specjalistów z różnych dziedzin.

www.deloitte.com

Polpharma

Polpharma jest największym polskim producentem leków i liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Aktywnie działa na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od ponad 80 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych. Należy do grona 20 największych firm generycznych na świecie. Grupa posiada 7 zakładów produkcyjnych w Polsce, Rosji oraz Kazachstanie oraz 7 ośrodków badań i rozwoju. Portfolio Grupy Polpharma i spółki stowarzyszonej obejmuje około 600 produktów, a kolejnych 200 znajduje się w fazie rozwoju.

www.polpharma.pl

Microsoft

Microsoft napędza cyfrową transformację w erze inteligentnej chmury (Intelligent Cloud) oraz inteligentnych urządzeń (Intelligent Edge). Misją firmy jest umożliwianie każdej osobie i organizacji na świecie, by osiągały więcej. Microsoft dostarcza platformę rozwiązań, które są dla innych fundamentem do rozwoju – lepszego życia obywateli, transformacji polskich przedsiębiorstw, szkół, urzędów i ekspansji polskich firm IT – Partnerów Microsoft – którzy tworzą własne rozwiązania w oparciu o technologię Microsoft. Aspiracją firmy w Polsce jest przyczynianie się do powstania Polskiej Doliny Cyfrowej, w której technologia pozwala akcelerować rozwój polskich przedsiębiorstw i organizacji.

www.microsoft.com

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR) powstało w 2008 roku w Warszawie z inicjatywy osób, reprezentujących środowiska biznesu, akademickie oraz eksperckie. IFR jest największą i najstarszą organizacją reprezentującą środowisko firm rodzinnych, zrzeszającą około 500 przedsiębiorców z całej Polski, którzy reprezentują blisko 600 firm zatrudniających prawie 27 500 pracowników z obrotem ponad 7,5 mld. Misją Stowarzyszenia jest wspieranie wolności gospodarczej, państwa prawa i społeczeństwa obywatelskiego, którego filarem jest środowisko firm rodzinnych. Jednym z głównych celów jest integracja i wymiana doświadczeń środowiska, w tym promowanie filozofii oraz utrzymania dziedzictwa przedsiębiorczości w rękach kolejnych pokoleń.

www.firmyrodzinne.pl

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top