THINKTANK LIVE TALKS – Pandemia i jej skutki: prawdy i mity. Rekomendacje dla liderów. …

18 marca 2020 r., 

👉 Rozpoczęliśmy nowy cykl internetowy – THINKTANK LIVE TALKS. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi odbywają się W KAŻDĄ ŚRODĘ o godz. 15:00 na profilu Facebook THINKTANK 

• Zawsze RAZ w tygodniu, NA ŻYWO
• Małgorzata Bonikowska, prezes THINKTANK i Zbigniew Gajewski, partner THINKTANK prowadzą rozmowy z wyjątkowymi gośćmi: przedsiębiorcami, ekspertami, dziennikarzami, liderami opinii.
• Poruszamy GORĄCE TEMATY, które mają aktualnie największy wpływ na gospodarkę, społeczeństwo i otaczającą nas rzeczywistość
• Prezentujemy RÓŻNE PERSPEKTYWY, jak w Kontrapunktach z magazynu „THINKTANK”

Podczas ostatniego spotkania THINKTANK LIVE TALKS z naszymi gośćmi rozmawialiśmy o pandemii i jej skutkach. Rozmowa z naszymi ekspertami dostarczyła również rekomendacji dla liderów – co możemy zrobić w tym trudnym okresie, aby jak najmniej odczuć jego skutki psychologiczne, społeczne i gospodarcze.

Gośćmi spotkania byli: Jacek Santorski, psycholog biznesu, doradca liderów, członek Rady Strategicznej THINKTANK, autorytet nr 1 dla polskiego biznesu – trzykrotny zwycięzca rankingu THINKTANK i Instytutu Monitorowania Mediów oraz Maciej Trybulec, lekarz, mentor, ekspert THINKTANK, przez ponad dwie dekady prezes firmy farmaceutycznej SANOFI PASTEUR, w której odpowiadał m.in. za ZWALCZANIE EPIDEMII.

Spotkanie moderowała Małgorzata Bonikowska, prezes THINKTANK.

👉 TRANSMISJA NA ŻYWO odbyła się 18 marca 15:00 na profilu Facebook THINKTANK : @osrodekTHINKTANK

Cała rozmowa dostępna jest tutaj.

Zachęcamy również do zapoznanie się z publikacją naszego eksperta, dr Macieja Trybulca, która podsumowuje najważniejsze punkty naszej rozmowy na żywo.

Publikacja dostępna jest tutaj.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top