Finałowa Gala Polish National Sales Awards

XIII Gala Finałowa Polish National Sales Awards to święto sektora sprzedaży i obsługi Klienta.  Już 27 stycznia podczas wydarzenia wyłonieni zostaną laureaci i wyróżnieni w 17 kategoriach, m.in. Innowacje w Dziedzinie Sprzedaży oraz Dyrektor Sprzedaży.

Polish National Sales Awards to unikalne i prestiżowe przedsięwzięcie, którego celem jest kształtowanie pozytywnych praktyk oraz najwyższych standardów sprzedaży i obsługi Klienta. PNSA już od trzynastu lat nagradza najlepszych specjalistów w sprzedaży i obsłudze Klienta – na podium stają osoby, które wykazały się najlepszymi wynikami, innowacyjnym i kreatywnym podejściem do biznesu, umiejętnością pracy zespołowej oraz najwyższymi standardami etycznymi. Dzięki autorskiej metodologii PNSA oraz wieloletniemu doświadczeniu ekspertów dwuetapowy proces oceny kandydatów ma wartość unikalną dla polskiego rynku.

W programie między innymi:

– wystąpienie otwierające Adama Struzika, Marszałka Województwa Mazowieckiego,

– wystąpienie Stuarta Lotheringtona, specjalisty w zakresie sprzedaży, który doradzał takim markom jak Google i Facebook,

– prezentacja wyników badań „Wykorzystanie danych i wiedzy o Kliencie w usprawnianiu procesu sprzedaży” realizowanych przez PNSA we współpracy z Kearney,

– wręczenie nagród oraz wyróżnień dla najlepszych menedżerów sprzedaży i obsługi klienta oraz członków zespołów sprzedażowych wyłonionych spośród Finalistów XIII edycji Konkursu Polish National Sales Awards.


Zapraszamy do rejestracji: http://rejestracja.pnsa.pl


THINKTANK jest Partnerem Polish National Sales Awards.

 

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top